Świąteczne eko-prezenty w FAKRO

Świąteczne eko-prezenty w FAKRO

Z okazji Mikołajek pracownicy FAKRO zostali zaproszeni do Rodzinnej EKO-Zabawy Mikołajkowej, podczas której całymi rodzinami przygotowywali świąteczne „eko-prezenty”. Efekt przerósł oczekiwania organizatorów zaskakując różnorodnością i kreatywnością wykonanych prac.

W tym roku z okazji 6 grudnia FAKRO zaprosiło pracowników do rodzinnej zabawy. Motywem przewodnim akcji było przygotowanie świątecznych „eko-prezentów”, wykorzystanie materiałów, które mogłoby się wydawać są niepotrzebne, tzw. „coś z niczego” – zgodnie z ideą recyklingu. Autorzy prac zostali nagrodzeni zestawami klocków Cobi z limitowanej serii z produktami FAKRO.

Otrzymaliśmy wiele wspaniałych, kreatywnych prac, są nie tylko bardzo różnorodne, ale każda z nich piękna, wartościowa z ekologicznym przesłaniem. Nasze hasło „coś z niczego” oraz idea recyklingu wybrzmiała w każdej z nich – komentuje Monika Bodziony, Młodszy Specjalista ds. PR, koordynator akcji.

Ideą akcji było zachęcenie do rodzinnej aktywności i promowanie EKO działań. Tematy związane z ESG od zawsze wpisują się w działalność i filozofię FAKRO, określaną mianem „GO GREEN”. W ostatnim czasie firma otrzymała wyróżnienie w kategorii „Wdrożony model gospodarki o obiegu zamkniętym” przyznane przez PARP oraz została Laureatem Konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii „Lider ESG”.