STS Sandecja wygrała po 10 porażkach z rzędu!

Siatkarki drugoligowej STS Sandecji Nowy Sącz pokazały się z bardzo dobrej strony i na własnym terenie pokonały AppGo AZS Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 3:1 (25:22, 28:30, 25:21, 25:13).

Sądeczanki zdominowały spotkanie i tylko w drugim secie wdały się w wymianę ciosów. Rywalki prowadziły już z nimi 24:21, ale STS i tak potrafił zdobyć cztery punkty z rzędu, niestety za często myląc się jednak w piłkach setowych.

Gospodynie poczuły smak wygranej po raz pierwszy od października ub. roku. Dzięki temu zwycięstwu siatkarki z miasta nad Dunajcem przesunęły się o jedną lokatę i nie są już czerwoną latarnią ligi. To miano przejęły… ich rywalki.

Pokazaliśmy charakter, co bardzo cieszy przed kolejnymi meczami – przyznał trener Andrzej Potoniec.

Po 15 meczach STS Sandecja jest dziesiąta i ma w dorobku 11 „oczek”. Ostatni AppGo AZS Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów w 16 kolejkach wywalczył 10 punktów. W najbliższej serii gier (sobota) sądeczanki udadzą się na Podkarpacie, by powalczyć o ligowe punkty z tamtejszą UKS Szóstką Mielec. Najbliższy przeciwnik STS Sandecji jest wiceliderem tabeli.

Zobacz dokładną tabelę.

Fot. archiwum STS Sandecja

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.