Stary Sącz: buduj mosty między Polską a Słowacją. Są na to pieniądze. Może dla Ciebie?

Stary Sącz: buduj mosty między Polską a Słowacją. Są na to pieniądze. Może dla Ciebie?

W ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 można starać się o dofinansowanie mikroprojektów. Wszystko dzięki projektowi parasolowemu „Łączy nas natura i kultura”.

Jest to już drugi ogłoszony przez związek Euroregion Tatry nabór. Będzie trwał do 29 września 2017 r. do godziny 15.00. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto może aplikować o dofinansowanie i jakie są zasady składania wniosków, możesz zgłosić się na jednorazowe, bezpłatne szkolenie, które odbędzie się już jutro, 9 sierpnia br. w Urzędzie Gminy Stary Sącz.

Wcześniej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie Gminy Stary Sącz. Decyduje kolejność zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotkanie organizuje Związek Euroregion „Tatry” i adresuje je do potencjalnych mikrobeneficjentów, którzy chcą się starać o o środki z EFRR.

 Fot.pixabay

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama