Stary Sącz: buduj mosty między Polską a Słowacją. Są na to pieniądze. Może dla Ciebie?

W ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 można starać się o dofinansowanie mikroprojektów. Wszystko dzięki projektowi parasolowemu „Łączy nas natura i kultura”.

Jest to już drugi ogłoszony przez związek Euroregion Tatry nabór. Będzie trwał do 29 września 2017 r. do godziny 15.00. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto może aplikować o dofinansowanie i jakie są zasady składania wniosków, możesz zgłosić się na jednorazowe, bezpłatne szkolenie, które odbędzie się już jutro, 9 sierpnia br. w Urzędzie Gminy Stary Sącz.

Renault2

Wcześniej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie Gminy Stary Sącz. Decyduje kolejność zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotkanie organizuje Związek Euroregion „Tatry” i adresuje je do potencjalnych mikrobeneficjentów, którzy chcą się starać o o środki z EFRR.

 Fot.pixabay

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.