Stara Wieś: tragedia na drodze. Jedna osoba nie żyje

Dziś (25 lipca) około godziny 18:30, w miejscowości Stara Wieś (gmina Grybów), doszło do wypadku na drodze krajowej nr 28. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć, a dwie z ciężkimi obrażeniami trafiły do szpitala.

wsb3

27-letni kierowca Nissana Murano z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z przeciwległego pasa ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Fordem Transitem.

Nissanem podróżowało dwóch mężczyzn.

O życie jednego z nich przez kilkadziesiąt minut walczyli ratownicy medyczni. Niestety w wyniku obrażeń, jakich doznał 25- latek zmarł o 19.30. Zarówno kierowca Forda, jak i Nissana trafili do szpitala.

Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby dostać się do poszkodowanych, uwięzionych w zgniecionych wrakach samochodów. Droga krajowa nr 28 (Gorlice - Nowy Sącz) była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, zastępy JRG nr 1 PSP Nowy Sącz, OSP Siołkowa, OSP Grybów- Biała oraz jednostki Pogotowia Ratunkowego.

Dzisiaj, w Dzień św. Krzysztofa, patrona kierowców nastąpiła seria wypadków w powiecie nowosądeckim i gorlickim.

Kierowcy noga z gazu!

 

Fot. Paweł Sekuła i PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.