Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju otwarta dla turystów

Dziś w samo południe w Krynicy-Zdrój po raz pierwszy będzie można zobaczyć świat z wysokości koron drzew. Długo wyczekiwana wieża widokowa i ścieżka dydaktyczna mierząca prawie 50 metrów została udostępniona turystom. To pierwsza tego typu atrakcja w Polsce. Podpierana przed osiemnaście wież i aż osiemdziesiąt siedem słupów konstrukcja wyposażona jest w zjeżdżalnię i kolejkę krzesełkową. Łączna długość ścieżki wynosi 1030 metrów!

Siedemnastopiętrowy "wieżowiec" zbudowany, aby można było podziwiać panoramę Beskidu Sądeckiego od dziś z pewnością stanie się jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych w regionie. Odwiedzający będą mogli nie tylko skorzystać z drewnianej ścieżki prowadzącej do wieży, ale także ze ścieżki edukacyjnej.

Umiejscowienie w koronach buków, jodeł oraz świerków robi wrażenie i potęguje doznania związane z podziwianiem walorów krajobrazowych okolicy.

Z atrakcji będzie można korzystać codziennie od 9 do 19.

Więcej informacji znajdziecie --->TUTAJ

Fot. Studio Front/
Paweł Janik

BOBO

2 comments

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.