Siatkówka. Muszynianka pożegnała się z kibicami. „Przykro się rozstać”

Siatkówka. Muszynianka pożegnała się z kibicami. „Przykro się rozstać”

Na łamach oficjalnego serwisu internetowego siatkarskiej Muszynianki Muszyna ukazał się wzruszający komunikat. Klub z uzdrowiska po tym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet wycofał się z rozgrywek finiszując na ósmym miejscu w elicie.

Powodem takiego stanu rzeczy był brak sponsora. Siatkówka w Muszynie ma teraz funkcjonować na poziomie juniorskim.

Oto treść komunikatu:

Drodzy Kibice, pewien rozdział sportowej historii Muszyny dobiegł końca – nie sposób przy tej okazji nie pomyśleć o Was, Kibicach. Jesteście integralną częścią każdego sportowego widowiska, to Wy motywujecie do gry o zwycięstwo, to dla Was zawodnicy podejmują walkę nie tylko z przeciwnikiem, ale i ze swoimi słabościami. Moc Kibiców MKS Muszynianki Muszyna była szczególna.

Przykro jest się rozstać. Dziękujemy Wam za obecność i za wspieranie Klubu, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki i kiedy pięliśmy się po drabinie ligowej hierarchii. Dziękujemy, że świętowaliście z nami kolejne awanse, dziękujemy za obecność podczas największych sukcesów. Dziękujemy, że byliście z nami w trudnych momentach, że nie zrażały Was przegrane, spadki formy i chudsze sezony.

Byli wśród Was tacy, którzy nie opuścili ani jednego meczu. Nie straszne Wam były odległości, kiedy towarzyszyliście nam podczas meczów wyjazdowych lub przyjeżdżaliście do Muszyny z różnych zakątków Polski. Przeżywaliście rozgrywki tak samo mocno jak my, tworzyliście wspaniały Klub Kibica, a Wasz styl nadawał ton kibicowaniu w całej Lidze. Mieliście swój udział w popularyzowaniu siatkówki, a przede wszystkim Muszyny – usłyszeli o Was w Moskwie, Istambule, Cannes czy Bergamo. Dziękujemy, że mogliśmy się z Wami dzielić naszą pasją.

Dziś po grze zostają nam wspomnienia, ale dzięki Wam są one wyjątkowe – w końcu podczas każdego meczu tworzyliście niezwykłą atmosferę, nabuzowaną sportowymi emocjami w ich najintensywniejszym wydaniu. Ileż było zapłakanych oczu, stanów przedzawałowych, pikantnych komentarzy w kierunku „niesprawiedliwych” sędziów i cichych dni w wielu domach po przegranym meczu!

Dla Was zawsze było warto grać.

MKS Muszyna S.A”.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. MKS Muszynianka.com

Reklama