Siatkówka. Muszynianka pożegnała się z kibicami. „Przykro się rozstać”

Na łamach oficjalnego serwisu internetowego siatkarskiej Muszynianki Muszyna ukazał się wzruszający komunikat. Klub z uzdrowiska po tym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet wycofał się z rozgrywek finiszując na ósmym miejscu w elicie.

wsb3

Powodem takiego stanu rzeczy był brak sponsora. Siatkówka w Muszynie ma teraz funkcjonować na poziomie juniorskim.

Oto treść komunikatu:

Drodzy Kibice, pewien rozdział sportowej historii Muszyny dobiegł końca – nie sposób przy tej okazji nie pomyśleć o Was, Kibicach. Jesteście integralną częścią każdego sportowego widowiska, to Wy motywujecie do gry o zwycięstwo, to dla Was zawodnicy podejmują walkę nie tylko z przeciwnikiem, ale i ze swoimi słabościami. Moc Kibiców MKS Muszynianki Muszyna była szczególna.

Przykro jest się rozstać. Dziękujemy Wam za obecność i za wspieranie Klubu, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki i kiedy pięliśmy się po drabinie ligowej hierarchii. Dziękujemy, że świętowaliście z nami kolejne awanse, dziękujemy za obecność podczas największych sukcesów. Dziękujemy, że byliście z nami w trudnych momentach, że nie zrażały Was przegrane, spadki formy i chudsze sezony.

Byli wśród Was tacy, którzy nie opuścili ani jednego meczu. Nie straszne Wam były odległości, kiedy towarzyszyliście nam podczas meczów wyjazdowych lub przyjeżdżaliście do Muszyny z różnych zakątków Polski. Przeżywaliście rozgrywki tak samo mocno jak my, tworzyliście wspaniały Klub Kibica, a Wasz styl nadawał ton kibicowaniu w całej Lidze. Mieliście swój udział w popularyzowaniu siatkówki, a przede wszystkim Muszyny – usłyszeli o Was w Moskwie, Istambule, Cannes czy Bergamo. Dziękujemy, że mogliśmy się z Wami dzielić naszą pasją.

Dziś po grze zostają nam wspomnienia, ale dzięki Wam są one wyjątkowe – w końcu podczas każdego meczu tworzyliście niezwykłą atmosferę, nabuzowaną sportowymi emocjami w ich najintensywniejszym wydaniu. Ileż było zapłakanych oczu, stanów przedzawałowych, pikantnych komentarzy w kierunku „niesprawiedliwych” sędziów i cichych dni w wielu domach po przegranym meczu!

Dla Was zawsze było warto grać.

MKS Muszyna S.A”.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. MKS Muszynianka.com

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]