DW981. Zderzenie trzech samochodów w Sędziszowej. Jedna osoba zakleszczona w pojeździe

DW981. Zderzenie trzech samochodów w Sędziszowej. Jedna osoba zakleszczona w pojeździe

Tuż po godzinie 11:00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech  samochodów, w tym dwóch osobowych i ciężarowego. Łącznie pojazdami podróżowało pięć osób.

Na drodze wojewódzkiej 981 w miejscowości Sędziszowa zderzyły się trzy samochody osobowe.

– Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego ewakuowali 20-letniego mężczyznę z samochodu. Miał uraz nogi. Przytomny poszkodowany został zabrany do szpitala w Gorlicach – poinformował w rozmowie z naszą redakcją bryg. mgr inż. Dariusz Surmacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

W akcji brały udział: Zespół Ratownictwa Medycznego, policja i zastępy strażackie z: OSP Bobowa, OSP Sędziszowa i PSP Gorlice. Droga była zablokowana przez ponad dwie godziny.

Aktualizacja: Jak ustalili policjanci, sprawcą był 20-letni kierowca Forda, który przez nadmierną prędkość stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy, lewy pas. Próbował wrócić na swój, którym poruszała się Skoda, od której odbił się i znów wrócił na lewy pas. Tam doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym. Kolizja zakończyła się w przydrożnym rowie.

Czytaj także: Wierni nie chcą, aby o. Andrzej Chlewicki odchodził z Jamnej. Proszą o zmianę decyzji

Fot. Mikołaj Gargula 

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama