Sara James | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Sara James | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Sara James to objawienie polskiego rynku muzyki młodzieżowej 2021 roku. Przygodę ze śpiewaniem zaczęła w wieku sześciu lat, biorąc udział w Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku, na którym zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej. W 2020 stanęła na podium World Talent Show oraz zdobyła Srebrny Mikrofon w finale Lubuskiego Festiwalu Piosenki Pro Arte.

W 2021 roku wzięła udział w czwartej edycji programu The Voice Kids; po fenomenalnych przesłuchaniach w ciemno dołączyła do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona, pod których kierownictwem przeszła przez wszystkie rundy eliminacyjne, dotarła do finału i ostatecznie wygrała cały program zdobywając największą liczbę głosów telewidzów.

We wrześniu 2021 roku Sara uczestniczyła w programie Szansa na sukces Eurowizja Junior, wyłaniającym reprezentanta Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu; zakwalifikowała się do finału, w którym wykonała m.in. autorski utwór „Somebody”, za który otrzymała największe poparcie telewidzów oraz jurorów, dzięki czemu została reprezentantką Polski w tym prestiżowym międzynarodowym konkursie.

Finał Eurowizji Junior odbył się 19 grudnia a Sara po świetnym występie ostatecznie zajęła drugie miejsce w finale konkursu, zdobywając łącznie 218 punktów, w tym 102 pkt od widzów (2. miejsce) i 116 pkt od jury (2. miejsce).

Social media  Sary śledzą setki tysiące osób a jej singiel „Somebody” zbliża się do 2 milionów streamów w serwisie Spotify. Jedno jest pewne – Sara dopiero rozwija skrzydła i można spodziewać się po niej wielkich rzeczy.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na koncert:

Sara James

START: 28.01.2023, godz. 19.00

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim podaj artystę młodego pokolenia, którego bardzo sobie cenisz i uzasadnij dlaczego.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (tj. 25 stycznia) do godz. 12.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

krynicazrodlemkultury.pl / uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl / krynica.pl

Share on twitter
Share on facebook