Sandecja w pogoni za kolejnymi punktami

Jutro w ramach 7 kolejki Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz w roli gospodarza (czyli na boisku w Niecieczy) zagra z Pogonią Szczecin.

Renault2

Obie drużyny w minionej kolejce spisały się bardzo dobrze. Sandecja niespodziewanie pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 3-2, a szczecinianie wygrali w Gdyni z Arką 3-0. Sandecja zgromadziła do tej pory osiem punktów, a Pogoń siedem. Trener szczecińskiego klubu, Maciej Skorża w Niecieczy nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych od pewnego czasu: Jarosław Fojuta (obrońca), Spasa Delewa (pomocnik) i Łukasza Zwolińskiego (napastnik).

Przypuszczalny skład Sandecji: Gliwa – Kuban, Krachunov, Szufryn, Mraz – Dudzic, Piter-Bucko, Cetnarski (Piszczek) Baran, Brzyski – Kolev (Korzym). Trener Radosław Mroczkowski.

Przypuszczalny skład Pogoni Szczecin: Załuska – Niepsuj, Rapa, Dwali, Ricardo Nunes – Formella, Piotrowski, Drygas, Kort, Gyurcso – Frączczak. Trener Maciej Skorża.

Mecz rozpocznie się w niedzielę (27 sierpnia) o godz. 15:30 na stadionie w Niecieczy. Sprzedaż biletów prowadzona jest w sekretariacie klubu przy ul. Kilińskiego 47 (od 8:30 - 16:00), na stronie KUPBILET.PL oraz w punktach partnerskich na terenie Nowego Sącza.

Przy zakupie niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości w celu rejestracji biletu w systemie sprzedażowym. Właściwa weryfikacja kibica będzie odbywała się przy wejściu na mecz.

Fot. archiwum oficjalnej strony Sandecji Nowy Sącz.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.