Sandecja zagra z GKS Tychy. W ekipie sądeczan trzech zagrożonych pauzą

W sobotę o godz. 18 piłkarze Sandecji Nowy Sącz zagrają na wyjeździe z GKS-em Tychy. Spotkanie odbędzie się w ramach 13.kolejki Fortuna 1 Ligi.

KorzennaW2020

Oficjalna witryna internetowa nowosądeckiego klubu przygotowana tzw. raport kartkowy.

- Do 11. kolejki nasz zespół zdążył zebrać 35 żółtych kartek i 2 czerwone (za otrzymane wcześniej dwie żółte). Najczęściej karanym zawodnikiem naszego zespołu był Bartłomiej Kasprzak, który obejrzał 6 żółtych kartek i jedną czerwoną. Po jednym meczu zawieszenia do składu powracają Damian Chmiel i Maciej Małkowski – informuje Sandecja.pl.

W zespole sobotniego przeciwnika jedynym zagrożonym pauzą jest Daniel Tanżyna.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować: po czwartym napomnieniu - 1 mecz, po ósmym napomnieniu - 1 mecz, po dwunastym napomnieniu - 2 mecze, przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) - 2 mecze.

Zagrożeni pauzą w ekipie Sandecji są Mariusz Gabrych, Marek Kozioł, Dawid Szufryn (3 kartki), zaś w zespole GKS Daniel Tanżyna (3 kartki).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.