Sandecja zagra z FC Porto, Juventus Turyn z Wisłą Kraków czyli rozlosowano pary Turnieju Sokolika!

W siedzibie firmy Wiśniowski w Wielogłowach rozlosowano grupy Międzynarodowego Turnieju Sokolika, który odbędzie się już 8-9 czerwca na stadionie Sokoła Stary Sącz. W szranki, jak co roku, staną najlepsze europejskie kluby w kategorii U-10.

wsb3

W piłkarskich zmaganiach wezmą udział aż 32 drużyny, w tym aż połowa zza granicy.

- Zapraszamy do Starego Sącza. Nie zabraknie wielkich emocji i pięknej piłkarskiej pasji – mówi organizator turnieju Tomasz Popiela, prezes Fundacji „Ja Też Mam marzenia”.

Turniej Sokolika odbędzie się już po raz dziewiąty. W tym roku sponsorem tytularnym tej wyjątkowej imprezy jest Firma Wiśniowski.

Na losowaniu w Wielogłowach byli obecni m.in. Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, Prezes firmy Wiśniowski Krystyna Baran, Dyrektor ds. handlu krajowego i eksportu Konspol Radosław Sroka, Prezes Zarządu PBM Południe Tour, Hotel Perła Południa Joanna Walter, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu firmy FAKRO Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Działu Marketingu Volvo Wadowscy Kraków Piotr Stolarczyk czy przedstawiciel firmy New Balance Marcin Pitala.

Zobacz WIDEO promujące tegoroczną edycję Sokolika.

Fot. Archiwum organizatora

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.