Sandecja zagra ostatni mecz w Ekstraklasie – raport kartkowy

Tradycyjnie już na łamach oficjalnej strony internetowej sandecja.pl opublikowano raport kartkowy. Sądeczanie, którzy opuszczają piłkarską elitę po jednym sezonie swój ostatni mecz w Ekstraklasie rozegrają w sobotę o godz. 18 w Gdańsku.

wsb3

Do tej pory zawodnicy naszego zespołu obejrzeli łącznie 88 żółtych kartek i 5 czerwonych. Najwięcej razy w notesie arbitrów „lądował” Plamen Krachunov (12 „żółtek” i 1 „czerwień”). W ostatnim meczu przeciwko Cracovii trzech graczy zostało ukaranych indywidualnie; mowa o Grzegorzu Baranie, Dawidzie Szufrynie oraz Damirze Šovšiciu. Jednak żaden z nich, a nikt inny w naszym zespole nie będzie pauzował za nadmiar kartek – czytamy na łamach witryny.

Gracze Lechii sumarycznie 84 razy lądowali w notesie sędziego. Najczęściej karanym zawodnikiem z Gdańska jest Daniel Łukasik, który już 9-krotnie oglądał żółtą kartkę. W meczu z Pogonią Szczecin czterech podopiecznych Piotra Stokowca zostało napomnianych przez sędziego Tomasza Kwiatkowskiego (Filip Mladenović, Adam Chrzanowski, Sławomir Peszko i Ariel Borysiuk – przyp. red.); mimo to żaden z gdańszczan nie będzie pauzował w meczu z naszym zespołem – informuje sandecja.pl.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze.

Co nieczęsto się zdarza, tym razem zawieszonych zawodników brak.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl J.Para

JULAPO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]