Sandecja wciąż bez punktów, tłok na dole tabeli

Kolejny mecz i kolejna porażka Sandecji. Na koncie drużyny 0 punktów, rośnie niepokój w zespole, klubuie i na trybunach. Co dalej? To co zawsze, trzeba trenować i grać skuteczniej, czego dzisiaj wciąż brakuje.

Fortuna I Liga
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole 1-2 (0-1)
0:1 Arkadiusz Piech 41, 1:1 Maciej Małkowski 56 (karny), 1:2 Dawid Kort 90+4 (karny)
Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Żółte kartki: Bartłomiej Kasprzak, Adrian Danek – Mateusz Kamiński, Arkadiusz Piech.
Sandecja: Tokarz – Danek, Boczek, Piter-Bućko, Dziwniel – Chmiel (74 Dudik), Kasprzak, Żołądź (84 Kamiński), Małkowski (62 Walski), Mandrysz (62 Ogorzały) – Victor.
Odra: Rosa – Tabiś, Kamiński, Żemło, Matuszewski – Mikinić (69 Gancarczyk), Bonecki, Niziołek (56 Trójak), Kort, Janus (75 Nowak) – Piech (75 Czapliński).

Trener Sandecji po meczu powiedział m.in: – Trudno być zadowolonym po meczu, którego nie mieliśmy prawa przegrać. Mecz z Odrą był z gatunku takich, w których powinniśmy powalczyć o całą pulę. Walczyliśmy, ale niestety nieskutecznie. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra, ale paradoksalnie schodziliśmy na przerwę przegrywając, po jednym błędzie w ustawieniu i kontrze przeciwnika, która skończyła się strzałem Piecha. Po przerwie wyrównaliśmy i wydawało się, że przechylimy szalę zwycięstwa na swoją korzyść, że zmiennicy, którzy weszli dzadzą nam jakość, tak jak w poprzednich spotkaniach. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, błąd, karny i nie mieliśmy już czasu, żeby odwrócić losy spotkania. Przykro nam, bo liczyliśmy, że po tych wszystkich problemach, które nami targały od początku sezonu, po zatwierdzeniu Dziwniela, wreszcie będziemy mogli krystalizować skład. Przyszła porażka i musimy z nią żyć. Czekają nas kolejne spotkania i trzeba będzie w nich szukać punktów.