Sandecja rozbita. Można obejrzeć gole

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz nie będą miło wspominać wyprawy do Mielca na potyczkę ze Stalą w ramach 14. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego dali się ograć 1:5, notując tym samym najwyższą przegraną w bieżącym sezonie. Rozmiary porażki mogą dziwić tym bardziej, iż po pierwszej połowie tego piątkowe starcia rezultat brzmiał 1:1.

W drugiej połowie drużyna z Podkarpacia najpierw zdobyła gola z rzutu karnego (53 minuta), by następnie od 81 do 88 minuty przeprowadzić istną demolkę notując trzy bramki.

Czytaj również: PSEUDOKIBICE WBIEGLI NA MURAWĘ STADIONU W GRYBOWIE! [WIDEO]

Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 5:1 (1:1)

0:1 Maciej Małkowski 5, 1:1 Łukasz Janoszka 38, 2:1 Bartosz Nowak 53 (rzut karny), 3:1 Mateusz Mak 81, 4:1 Mateusz Mak 85, 5:1 Wojciech Lisowski 88.

Gole z tego meczu można obejrzeć dzięki materiałowi przygotowanemu przez Sandecja.TV