Sandecja: kto wróci z Gdańska do Nowego Sącza?

O godz. 18.00 Sandecja rozpocznie ostatni mecz w ekstralidze. Była to krótka przygoda, która dała niemało radości, ale jeszcze więcej smutku.

wsb3

Trener Kazimierz Moskal, który prawdopodobnie po raz ostatni poprowadzi Sandecję, zabrał nad morze autobusem 18 piłkarzy.

Sandecja (pełny skład meczowy): Gliwa, Radliński: Piter Bućko, Szufryn, Benga, Krachunow, Bartosz, Mraz, Danek, Grić, Trochim, Maślanka, Małkowski, Kasprzak, Sovśić, Ksonz, Nowak, Piszczek.

W domu zostali: Pietrzkiewicz: Tokarz, Basta, Gałecki, Straus, Smoleń, Cetnarski, Dudzic. Część z nich wystąpi w rezerwach i  zagra bardzo ważny mecz w Białce Tatrzańskiej. Aby myśleć o awansie do III ligi biało czarni muszą wygrać. Czy piłkarze z pierwszego zespołu pomogą?

Ostatni mecz Sandecji w Ekstraklasie, to także ostatni występ wielu piłkarzy w barwach biało czarnych. Kto wróci z Gdańska i zostanie w Nowym Sączu? Wiele wskazuje na to, że niewielu. Obecnie ważne kontrakty ma jedynie 11 zawodników, ale sześciu z nich chce odejść.

Pytanie kto zostanie i jak będzie wyglądał zespół w I lidze musi napawać niepokojem. Zawodnikami Sandecji zainteresowana jest m.in Jagiellonia, Cracovia, Śląsk…

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]