Sandecja: kto wróci z Gdańska do Nowego Sącza?

O godz. 18.00 Sandecja rozpocznie ostatni mecz w ekstralidze. Była to krótka przygoda, która dała niemało radości, ale jeszcze więcej smutku.

WSB2020

Trener Kazimierz Moskal, który prawdopodobnie po raz ostatni poprowadzi Sandecję, zabrał nad morze autobusem 18 piłkarzy.

Sandecja (pełny skład meczowy): Gliwa, Radliński: Piter Bućko, Szufryn, Benga, Krachunow, Bartosz, Mraz, Danek, Grić, Trochim, Maślanka, Małkowski, Kasprzak, Sovśić, Ksonz, Nowak, Piszczek.

W domu zostali: Pietrzkiewicz: Tokarz, Basta, Gałecki, Straus, Smoleń, Cetnarski, Dudzic. Część z nich wystąpi w rezerwach i  zagra bardzo ważny mecz w Białce Tatrzańskiej. Aby myśleć o awansie do III ligi biało czarni muszą wygrać. Czy piłkarze z pierwszego zespołu pomogą?

Ostatni mecz Sandecji w Ekstraklasie, to także ostatni występ wielu piłkarzy w barwach biało czarnych. Kto wróci z Gdańska i zostanie w Nowym Sączu? Wiele wskazuje na to, że niewielu. Obecnie ważne kontrakty ma jedynie 11 zawodników, ale sześciu z nich chce odejść.

Pytanie kto zostanie i jak będzie wyglądał zespół w I lidze musi napawać niepokojem. Zawodnikami Sandecji zainteresowana jest m.in Jagiellonia, Cracovia, Śląsk...

FORD TRANS

1 comment

  1. keisyr 19 maja, 2018 at 13:27 Odpowiedz

    Władze Nowego Sącza i spółki Sandecja wspaniale bawili się za pieniądze z Ekstraklasy S.A. (etaty, premie, wynajmowanie stadionu w Niecieczy) A mieszkańcy miasta z tego nic nie mieli bo nie oglądali swojej drużyny w ekstraklasie. Ale Sandecja bez swojego stadionu spadła do 1 ligi i koryto Panu Nowakowi i jego kolesiom wyschło.Teraz wladze miasta i klubu już jako plebs wracają na pastwisko przy Kilińskiego !!!

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.