Sandecja grała, a Unia strzelała

Spotkanie dwóch czołowych drużyn IV Ligi Wschód nie przyniosło spodziewanych emocji. Zespół z Tarnowa, Unia zwyciężając rezerwy Sandecji zdetronizował biało czarnych.

Sandecja II Nowy Sącz – Unia Tarnów 1:3 (0:3)
0:1 Łukasz Popiela 16, 0:2 Szymon Adamski 21, 0:3 Dominik Wardzała 26, 1:3 Sebastian Szczepański 59 (karny)
Sędziował: Sławomir Radwański (Brzesko).
Żółte kartki: Szymon Kuźma, Hubert Maślanka – Jacek Malisz, Szymon Adamski, Martun Abovyan, Paweł Węgrzyn, Kacper Nytko.

Sandecja II: Szymon Tokarz – Mateusz Dara, Michał Szeliga, Kacper Smoleń, Hubert Maślanka, Wiktor Żołądź (73 Patryk Orlof), Sebastian Szczepański (82 Jakub Niemas), Szymon Kuźma, Dominik Urban (46 Jakub Zych), Konrad Kuzera (65 Piotr Bryja), Sebastian Wąchała (85 Szymon Zygmunt).

Unia: Łukasz Lisak – Paweł Węgrzyn, Artur Biały (87 Maciej Sumara), Łukasz Popiela, Mateusz Nowak, Kacper Nytko, Martun Abovyan (84 Oskar Oszust), Dominik Wardzała (63 Roman Vorobei), Patryk Orlik (71 Kacper Ostrowski), Szymon Adamski (80 Kamil Tyrka), Jacek Malisz.
Wbrew wynikowi to gospodarze, młody zespół znad Kamienicy, prowadził grę stwarzając wiele dogodnych okazji do zdobycia goli, ale żadnej nie wykorzystał. Dość powiedzieć, ale w pierwszej połowie Sandecja miała trzy szanse na objęcie prowadzenia, jednak trafienie do pustej też stawrzało nowosądeckiej młodzieży problem. Natomiast goście wykorzystali trzy błędy obrony gospodarzy zdobywając gole. Unia prowadząc 3:0 w drugiej połowie ograniczała się do kontr, a piłkarze rezerw Sadnecji próbowali zmienić tak niekorzystny wynik, ale udało się to tylko raz.