Samochód wypadł z drogi i uderzył w płot. Kawałki drewna wbiły się w auto

Dzisiaj nad ranem na ulicy Piłsudskiego w Starym Sączu osobówka wypadła z drogi i uderzyła w płot. Do zdarzenia doszło około 3:20.

WSB2020

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Alfa Romeo wypadł z jezdni, uderzając w płot posesji znajdującej się przy drodze. Następnie po uszkodzeniu ogrodzenia w posesjach powrócił na jezdnie. Pojazd znajdował się na kołach blokując jeden pas ruchu - relacjonują nowosądeccy strażacy.

Samochodem podróżowały trzy osoby. Wszystkie opuściły pojazd jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych i nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Mimo to, na miejsce przybyła karetka pogotowia ratunkowego, a pasażerowie samochodu zostali przebadani. Okazało się, że wszyscy mogą pozostać na miejscu.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zabezpieczyli teren, odłączyli akumulator w uszkodzonym aucie i zasypali sorbentem rozlane płyny eksploatacyjne.

- Zepchnięto pojazd poza obrys jezdni, usunięto pozostałości po kolizji oraz dokonano ponownej sorpcji płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu. Pojazd otaśmowano i udrożniono ruch drogowy w obu kierunkach - dodają funkcjonariusze PSP.

Na miejscu pracowali też policjanci, starając się wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

fot. PSP w Nowym Sączu

FORD TRANS

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.