Sądeczanka nagrała teledysk w Londynie. Co sądzicie?

Kilka dni temu w sieci ukazał się kolejny teledysk Wiktorii Tracz, sądeczanki, która podbiła serca jurorów w programie The Voice Kids. Dziewczyna z uporem realizuje swoje marzenia i nie boi się brać spraw w swoje ręce.

,,Teledysk do piosenki zrobiłam sama” – pisze Wiktoria na portalu społecznościowym.

Nastolatka jest autorką scenariusza do klipu i współautorką słów oraz muzyki do piosenki ,,Beat Is Off”. Singiel wyprodukowała wytwórnia muzyczna Delphy Records.

Teledysk nagrany został w Londynie, gdzie uczy się Wiktoria. Młoda piosenkarka uczęszcza do szkoły artystycznej The BRIT School, której absolwentkami są takie gwiazdy jak Adele, Katie Melua i Amy Winehouse.

Przypomnijmy, że Wiktoria wyśpiewała już dziesiątki nagród na międzynarodowych oraz krajowych konkursach i festiwalach. Reprezentowała Polskę m.in. w Danii, Włoszech, Niemczech, Bułgarii, Gruzji, Malcie, Słowenii, Macedonii, Białorusi i Wielkiej Brytanii. Udział w programie The Voice Kids był dla niej wspaniałą przygodą i przyniósł dziewczynie sporą rozpoznawalność.

Obejrzyjcie nowy teledysk Wiktorii Tracz i dajcie znać, co sądzicie.

film: YouTube Wiktoria Tracz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.