Sądeczanin Rafał Leśniak - zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji

Insp. Rafał Leśniak, były zastępca komendanta sądeckiej policji od wczoraj (1 kwietnia) pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. 

Renault2

Insp. Rafał Leśniak jest absolwentem politologii na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku od posterunku w Chełmcu. Później pracował wydziale do walki z przestępczością zorganizowaną nowosądeckiej komendy oraz w wydziale XIV Centralnego Biura Śledczego (zespół w Nowym Sączu).

Od września 2004 roku  był Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu. Od 19 maja 2011 r. - I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.  1 października 2014 roku rozpoczął służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu, zaś w grudniu 2016 roku powierzono mu obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie.

zdjęcie: Małopolska Policja

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.