Sądeckie Wodociągi dopłacą do budowy przyłączy i studzienek

300 tys. zł zamierzają przeznaczyć tym roku Sądeckie Wodociągi na dopłaty do budowy przyłączy kanalizacyjnych. Dofinansowanie wynosi 100 zł od metra przyłącza kanalizacyjnego i 500 zł od studzienki kanalizacyjnej. Zainteresowani mogą już składać wnioski o dopłatę.

wsb3

Wnioski należy składać w siedzibie Spółki Sądeckie Wodociągi przy ulicy Wincentego Pola 22 w Nowym Sączu w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 10:00 do 15:00 lub w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta przy ulicy Szwedzkiej 2 (II piętro, pokój 206) we wtorek i czwartek, od 7:30 do 15:30.

Wszystkie potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie: http://www.nowysacz.pl/dotacje-ochrona-srodowiska-kanalizacje

W ciągu ostatnich kilku lat Spółka Sądeckie Wodociągi przeznaczyła na rozwój sieci 420 mln zł. Nowa infrastruktura powstała w Nowym Sączu oraz w gminach: Stary Sącz, Nawojowa i Kamionka Wielka. Do sieci kanalizacyjnej zostało przyłączonych ponad 24 tys. osób. Ponad 11 tys. dołączyło do grona użytkowników sieci wodociągowej.

Fot. Archiwum Sądeckich Wodociągów

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.