Sądeckie Wodociągi dopłacą do budowy przyłączy i studzienek

300 tys. zł zamierzają przeznaczyć tym roku Sądeckie Wodociągi na dopłaty do budowy przyłączy kanalizacyjnych. Dofinansowanie wynosi 100 zł od metra przyłącza kanalizacyjnego i 500 zł od studzienki kanalizacyjnej. Zainteresowani mogą już składać wnioski o dopłatę.

Wnioski należy składać w siedzibie Spółki Sądeckie Wodociągi przy ulicy Wincentego Pola 22 w Nowym Sączu w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 10:00 do 15:00 lub w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta przy ulicy Szwedzkiej 2 (II piętro, pokój 206) we wtorek i czwartek, od 7:30 do 15:30.

Wszystkie potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie: http://www.nowysacz.pl/dotacje-ochrona-srodowiska-kanalizacje

W ciągu ostatnich kilku lat Spółka Sądeckie Wodociągi przeznaczyła na rozwój sieci 420 mln zł. Nowa infrastruktura powstała w Nowym Sączu oraz w gminach: Stary Sącz, Nawojowa i Kamionka Wielka. Do sieci kanalizacyjnej zostało przyłączonych ponad 24 tys. osób. Ponad 11 tys. dołączyło do grona użytkowników sieci wodociągowej.

Fot. Archiwum Sądeckich Wodociągów

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.