Sądeckie MPK idzie z duchem czasu. Wirtualny Przystanek już działa!

Sądeckie MPK idzie z duchem czasu. Wirtualny Przystanek już działa!

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu postanowiło postawić na nowoczesność. Uruchomiona została darmowa aplikacja na system Android „Twój Wirtualny Przystanek”. Teraz będzie można bez problemu śledzić bieżące informacje dotyczące sądeckich autobusów miejskich.

Jak informuje dziś Artur Maciuszek, Kierownik Wydziału Eksploatacji sądeckiego MPK, aplikacja już działa. Można ją bezpłatnie pobrać na swojego smartfona.

„Aplikacja umożliwia bezproblemowe wyszukanie przystanków i sprawdzi aktualny czas odjazdu autobusu” – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.

Wirtualny Przystanek to wygodne rozwiązanie, które dostarczy nam najświeższych, dostępnych w systemie informacji, gdziekolwiek będziemy. Po zainstalowaniu aplikacji, będziemy mogli z dowolnego miejsca sprawdzić wszystkie rozkłady jazdy MPK, a nawet stworzyć listę ulubionych przystanków i linii autobusowych. Dzięki funkcji lokalizacji odnajdziemy też przystanki, znajdujące się najbliżej miejsca, w którym przebywamy.

Od teraz nie trzeba już marznąć na przystankach, bo za pomocą jednego kliknięcia można sprawdzić, kiedy dokładnie nasz autobus przyjedzie i spokojnie dopić w domu herbatę, jeśli pojazd ma opóźnienie.

źródło: MPK Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook