Sądeckie dzieciaki spędzą wymarzone wakacje z Muszkieterami

Czworo dzieci z Nowego Sącza rozpoczęło letni wypoczynek w samym sercu Puszczy Kampinoskiej na bezpłatnej kolonii dla potrzebujących dzieci organizowanej przez Fundację Muszkieterów. Dzieciaki będą mogły aktywnie odpoczywać rozwijając swoje umiejętności  artystyczne, sportowe i naukowe. 

Renault2

Zabawy cyrkowe, warsztaty aktorskie, turnieje sportowe, wieczory gier planszowych, kolonijny talent show, karaoke oraz dyskoteka... - to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych podczas kolonii. To z pewnością będą niezapomniane „Wakacje z Muszkieterami”.

Dzięki tej inicjatywie blisko 750 dzieci z rodzin niezamożnych oraz domów dziecka wyjedzie na prawdziwe wakacje w Julinku - samym sercu Kampinoskiego Parku Narodowego, w ośrodku znanym jako była baza cyrkowa. To dla nich być może jedyna szansa, aby spędzić czas wakacji w innym miejscu niż dom.

Motywem przewodnim kolonii jest „Wakacyjna Akademia Talentów”, a w ciekawym programie przygotowanym dla dzieci znalazły się również wycieczki autokarowe do Warszawy. Zaplanowano zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, Starówki oraz przejażdżka metrem. Wodne szaleństwo w upalne dni zapewni wizyta w aquaparku.

Każde dziecko zasługuje na niezapomniane wspomnienia z wakacji oraz odpoczynek po roku szkolnym. Jest to niezwykle ważne dla rozwoju dziecięcej ciekawości i kreatywności. Wizyta w Warszawie oraz Puszczy Kampinoskiej to dla podopiecznych Fundacji niepowtarzalna okazja zawarcia nowych przyjaźni czy też odkrycia swoich pasji - mówi Sylwia Gruchała, ambasadorka „Wakacji z Muszkieterami”.

Akcja organizowana jest przez  Intermarchè i Bricomarchè oraz Fundację Muszkieterów, która podejmuje współpracę z innymi fundacjami, stowarzyszeniami, domami dziecka, szkołami oraz lokalnymi instytucjami miejskimi, aby zapewnić uczniom wypoczynek po roku pełnym szkolnych wyzwań.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.