Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza rekrutację

Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza rekrutację

starsza osoba trzyma książkę

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłosiło start zapisów na rok akademicki 2022/23. Pierwsze warsztaty planowane są już na wrzesień.

Rekrutacja ruszyła dzisiaj (11 lipca) i potrwa do 19 sierpnia. Zapisać mogą się seniorzy z Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego. Aby to zrobić, należy osobiście wypełnić deklarację członka słuchacza dostępną w biurze Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Składka członkowska wynosi 130 zł i należy ją uiścić w całości przy zapisie, płacąc gotówką.

Udział w zajęciach nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Są jednak wyjątki, np. koszty materiałów na zajęcia artystyczne, czy też bilety na wydarzenia kulturalne. Informacja o dodatkowych kosztach jest podawana przy rekrutacji na dane działanie.

Więcej o funkcjonowaniu SUTW można dowiedzieć się w biurze stowarzyszenia, które mieści się w budynku Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej przy ul. Jagiellońskiej 18 w Nowym Sączu (I piętro). Można tam wejść też od strony ul. Kościuszki (od podwórza za Kapliczką Szwedzką). Biuro jest czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, od poniedziałku do piątku. Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem: 18-443-57-08, mail: [email protected] Stowarzyszenie ma też stronę internetową: www.sutw.pl.

Działalność Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Stowarzyszenie działa od 2004 roku i prowadzi działalność edukacyjną dla sądeckich seniorów. W ofercie można znaleźć m.in. zajęcia o tematyce prozdrowotnej, artystycznej, przyrodniczej, dotyczącej nauk społecznych, ekonomicznej, prawniczej, z zakresu nowych technologii, cyfryzacji, a także ekologii.

Podstawową formę działalności SUTW stanowią wykłady, odbywające się trzy razy w miesiącu w okresie od października do czerwca. Organizacja innych zajęć, takich jak np. lektoraty, warsztaty, dyskusyjny klub filmowy, nordic walking, wyjazdy, zależna jest od możliwości organizacyjnych i finansowych stowarzyszenia.

fot. ilustr. pixabay.com


Czytaj też:

Uwaga. Będą utrudnienia na limanowskiej drodze powiatowej

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.