Sądecki szpital podarował strażakom agregat

Sądecki Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego podarował strażakom ochotnikom z Biegonic agregat prądotwórczy.

Urządzenie, które trafiło do jednostki OSP Biegonice było jednym z dwóch służących, jako alternatywne źródła zasilania w sądeckim szpitalu. Teraz zostanie przystosowane do potrzeb biegonickiej straży, gdzie wykorzystane będzie do utrzymania ciągłości zasilania energią elektryczną remizy znajdującej się przy ul. Zakładników 1 w Nowym Sączu.

O przekazanie agregatu wnioskował dyrektor sądeckiego szpitala. Decyzja uzyskała pozytywną opinię Rady Społecznej, działającej przy szpitalu.

– Dziękuję bardzo dyrekcji szpitala za przekazanie agregatu prądotwórczego naszym strażakom. Urządzenie usprawni ich pracę  zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie życzę aby okazji do jego użycia było jak najmniej – powiedział wiceprezydent Jerzy Gwiżdż.

Fot. UM Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.