Sądecki sklep szwedzkiej sieci JULA otwarty

Od wczoraj można robić zakupy w sklepie szwedzkiej sieci Jula, który otwarto w Galerii Gołąbkowice. To co znajdziemy na półkach przyda się majsterkowiczom, tym którzy zawodowo i hobbystycznie remontują, urządzają dom, ogród, dbają o samochód… Przez tydzień od otwarcia sądeczanie mogą liczyć na atrakcyjne promocje z okazji otwarcia marketu przy ul.  Prażmowskiego.

Jak powiedział Arnold Brzeziński (na zdjęciu), przedstawiciel sieci Jula na Polskę, szwedzka firma postanowiła ulokować w Nowym Sączu swój sklep przełamując dotychczasową strategię  skierowaną na duże miasta, powyżej 200 – tysięcy mieszkańców.

To dla nas nowe doświadczenie, choć zanim podjęliśmy taką decyzję, przeprowadziliśmy badania rynku. Do tej pory najbliżej Nowego Sącza był multimarket w Bielsku – Białej. Niedługo pojawią się podobne obiekty w Krakowie i Rzeszowie – oznajmił.

Otwarcie pierwszego w Nowym Sączu sklepu Jula

Posted by Dobry Tygodnik Sądecki on Wednesday, October 21, 2020

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.