Sądecki obrońca zagra pod batutą trenera Mariusza Rumaka. „Przedstawił mi wizję”

Kamil Słaby, do niedawna obrońca Sandecji Nowy Sącz ostatnio występujący w Bruk-Bet Termalicy Nieciecza zagra w Odrze Opole, która prowadzi były szkoleniowiec m.in. Lecha Poznań czy Śląska Wrocław.

wsb3

25-latek podpisał z opolanami kontrakt ważny do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Czytaj również: KOLEJARZ STRÓŻE. TRENER ZESPOŁU ZOSTANIE NOWYM… PREZESEM KLUBU?

Szybko podjąłem tę decyzję. Przekonał mnie trener Rumak, z którym znaliśmy się wcześniej (z Niecieczy – przyp. red.). Przedstawił mi wizję funkcjonowania drużyny. Trafiam do fajnego miasta i dobrze zorganizowanego klubu, o którym słyszałem wiele pozytywnych opinii – powiedział Słaby na łamach serwisu odraopole.pl.

Kamil Słaby jest wychowankiem Sandecji. W kampanii 2016/2017 – ostatniej w barwach nowosądeckiego klubu – rozegrał 33 mecze w pierwszej lidze, w których zdobył aż osiem goli. Do tego dorobku dorzucił jeden występ w Pucharze Polski.

Po odejściu z Niecieczy Słaby był łączony m.in. z Sandecją. Odra Opole w minionym sezonie Fortuna 1 Ligi zanotowała dwunaste miejsce.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. screen za odraopole.pl

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.