Sądecka świąteczna paczka dla dzieci z domu dziecka

Podopieczni sądeckiego domu dziecka - Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Nowym Sączu przy ulicy Teligi 24 - już niedługo będą cieszyć się z mikołajkowych prezentów, które przygotowują dla nich studenci Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu wraz z młodzieżą z Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego, Jezuickiego Duszpasterstwa Akademickiego - Strych oraz pracownikami Firmy Volpex oraz Centrum Rekreacji Olimp. 

Renault2

Akcja, nosząca nazwę "Sądecka Świąteczna Paczka", została zainaugurowana wczoraj (środa, 6 grudnia).

- Studenci, ale nie tylko, od wczoraj zbierają słodycze i kosmetyki. W dziekanacie oraz sekretariacie WSB-NLU, sekretariacie Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego, recepcji Centrum Rekreacji Olimp oraz w kościele kolejowym wystawione są kartony, w których można składać prezenty dla dzieci - mówi Ewelina Łasińska z WSB-NLU. 

Kartony będą dostępne na terenie Kampusu WSB-NLU do 18. grudnia.

Finał zbiórki odbędzie się dzień później podczas wspólnej wigilii w siedzibie WSB-NLU.

- Zapraszamy do naszej wspólnej inicjatywy zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje - dodaje Ewelina Łasińska.

Fot. Ilustracyjne - Pixa Bay, WSB-NLU. 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.