Sądecka lista płac już od poniedziałku u nas

Wynagrodzenia od 16,49 zł do 22 303 251,80 zł – czyli ile można zarobić w naszym regionie? Na etacie, w dorywczym zajęciu, w tzw. pracy społecznej, z wynajmu mieszkania, z odsetek od lokaty bankowej. Magia liczb, które rozbudzają naszą wyobraźnię i kwoty jakie zarabiają nasi znajomi, a o które nigdy nie mieliśmy odwagi głośno zapytać.

My w jednym miejscu zgromadziliśmy ponad 350 przykładowych miesięcznych przychodów, jakie otrzymują sądeczanie z różnych źródeł. Są to pensje zasadnicze, ale też różne inne formy zarobkowania.

Nie przegap i sprawdź czy bardziej opłaca się być wójtem, miejskim radnym, kierowcą wielkiego TIR-a, a może nauczycielem albo piłkarzem znanego klubu. Niektóre kwoty mogą was rozbawić, inne zadumać, ale jeszcze inne poirytować. W czasach kiedy niemal wszyscy rozmawiają o pieniądzach albo ich braku, my przygotowaliśmy dla Was konkretną listę. Znajdź się na niej, porównaj z innymi i przestań mieć kompleksy, że zarabiasz za mało, albo po prostu poproś o podwyżkę.

Kiedy zakończymy publikację sądeckiej listy płac poprosimy Was o komentarze do niej. Podyskutujemy o naszych pieniądzach.

Od poniedziałki w dts24.pl sądecka lista płac. W odcinkach, a kwoty na liście z każdym dniem będą rosnąć. Emocjonującej lektury!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.