Są poszukiwani listami gończymi. Mieszkali w pow. gorlickim

Są poszukiwani listami gończymi. Mieszkali w pow. gorlickim

poszukiwani Gorlice

Sylwester Dereziński, Jan Świerk i Mariusz Górski – ci trzej mężczyźni najprawdopodobniej się nawet nie znają. Łączy ich jednak to, że wszyscy są poszukiwani na podstawie listów gończych i w ostatnim czasie zamieszkiwali w powiecie gorlickim.

Jak zaznaczają mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, za ukrywanie poszukiwanej osoby lub pomoc w jej ucieczce można spędzić za kratkami nawet 5 lat. Jeśli ktoś posiada informacje, które pomogą w odnalezieniu poszukiwanych mężczyzn, powinien je przekazać do gorlickiej komendy, korzystając z numeru telefonu: 47-83-44-225 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Funkcjonariusze zapewniają, że tożsamość informatora będzie utrzymana w tajemnicy.

Sylwester Dereziński

Sylwester Dereziński ma 41 lat i ostatnio mieszkał w Bieczu w powiecie gorlickim.

– Poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy oraz Sąd Rejonowy w Gorlicach w związku z narażeniem osoby uprawnionej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych (art. 209 § 1a kodeksu karnego) – informują gorliccy funkcjonariusze.

Jan Świerk

Jan Świerk ma 63 lata. Jego ostatnie miejsce zamieszkania to Rożnowice w gminie Biecz w powiecie gorlickim. Mężczyzna poszukiwany jest z powodu uszkodzenia mienia (art. 288 § 1 kodeksu karnego). List gończy za nim wydał Sąd Rejonowy dla Krakowa – Podgórza.

Mariusz Górski

Mariusz Górski ma 33 lata i ostatnio mieszkał w Gorlicach. Mężczyzna ma odpowiedzieć za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości (art. 178a §1 kodeksu karnego). List gończy za nim wydał Sąd Rejonowy w Wieliczce.

fot. KPP w Gorlicach

Czyta też: Prąd. Planowane wyłączenia na najbliższe dni