Rynek rozkopany. Obowiązują już zmiany w organizacji ruchu [ZDJĘCIA]

Trwa remont nawierzchni z kostki brukowej na sądeckim rynku. Prace wokół ratusza rozpoczęły się dziś. Ruch odbywa się dwukierunkowo na odcinku ul. Jagiellońska - Hoffmanowej oraz Dunajewskiego - Kazimierza Wielkiego. Na odcinku Wąska - Romanowskiego ruch odbywa się w kierunku  ul. Piotra Skargi. 

wsb3

-Prace obejmą poprawę odwodnienia oraz wykonanie podbudowy zasadniczej i pomocniczej. Będą też odcinkowo prowadzone roboty związane z wymianą sieci wodociągowej. Ze względu na zmianę organizacji ruchu prosimy kierowców o ostrożność. Okres wakacyjny i mniejsze w związku z tym natężenie ruchu minimalizuje jednak uciążliwości - mówił Adam Konickie, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg.

Po remoncie kostka wokół rynku zyska spoinę żywiczną, co podniesie jej trwałość i odporność na odkształcenia. Remont nawierzchni wokół rynku pochłonie 3,5 mln złotych. Prace w najbardziej newralgicznych miejscach mają zakończyć się do końca września, a pozostałe drogi będą gotowe do końca listopada 2019 roku.

Parking na ul. Piotra Skargi jest tymczasowo niedostępny.

 

NISSANLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.