Rozpoczyna się zbiórka darów dla potrzebujących. Zrób coś dobrego!

Przed nami Wielki Post - okres przygotowywania się do przeżycia świąt Wielkiej Nocy. Wczoraj na sądeckim rynku przedstawiciele grupy My Kochamy Nowy Sącz przedstawili szczegóły akcji, której celem i hasłem jest „Wielkanocna Pomoc Potrzebującym”.

wsb3

Akcja zbiórki darów już się rozpoczęła i potrwa dwa miesiące - do 12 kwietnia br. Zbierane będą: żywność, napoje, słodycze, produktów długoterminowe, kasze, makarony, oleje i konserwy. Poza żywnością potrzebne będą także podstawowe środki higieny osobistej i czystości, żele pod prysznic, proszki do prania oraz płyny do podłóg i naczyń.

Dary trafią do najbardziej potrzebujących ludzi w Nowym Sączu i okolicach, a także do podopiecznych Fundacji oraz Stowarzyszeń Grupy My Kochamy Nowy Sącz.

Koordynatorami akcji są: Maciej Rogóż oraz Anna Pych.

Bardzo się cieszymy, że również w tym roku PWSZ włączyła się w naszą akcję. Dary będzie można przynosić do wszystkich sześciu Instytutów. Będą tam specjalne kosze oznaczone naszym logo, i tam będzie można zostawiać przyniesione produkty. Punkty zbiórki są położone w miejscach łatwo dostępnych dla każdego. Jeśli chcą państwo podzielić się z potrzebującymi, serdecznie zapraszamy. - mówiła Anna Pych.

 

 

Otwartymi punktami zbiórek są wszystkie Instytuty PWSZ w Nowym Sączu:

  • Instytut Techniczny ul. Ludwika Zamenhofa 1a
  • Instytut Ekonomiczny ul. Jagiellońska 61,
  • Instytut Pedagogiczny ul. Chruślicka 6,
  • Instytut Zdrowia ul.Kościuszki 2G,
  • Instytut Języków Obcych ul. Jana Kochanowskiego 44,
  • Instytut Kultury Fizycznej
  • Galeria Pod Piątką ul. Rynek 5; Stary Sącz

 

 

var stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);var script = document.createElement('script');script.setAttribute('type', 'text/javascript');script.setAttribute('src', '//partnerzyapi.ceneo.pl/External/dc.js?id=158612&channelId=23863&partnerId=15448&graphicId=1614&newTab=false&'+stamp);script.setAttribute('charset', 'utf-8');var head = document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(script);

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.