Rozdajemy wejściówki na MARATON STRACHU! Chętni?

Rozdajemy wejściówki na MARATON STRACHU! Chętni?

Już w piątek 31 maja, kino Helios w Nowym Sączu zaprasza na noc z czterema przerażającymi horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu.

Noc zacznie się wyczekiwaną premierą filmu PUCHATEK: KREW I MIÓD 2. Po spektakularnym sukcesie zakazanego w kilku krajach niskobudżetowego horroru o Puchatku, twórcy uzbrojeni w nowe możliwości powracają z pełnokrwistym slasherem. Chwilę potem, druga premiera tej nocy, mrożąca krew w żyłach pierwsza część krwawej trylogii STRANGERS. Dla tych, którym wystarczy jeszcze odwagi, dwa kolejne, świetnie oceniane horrory – NIEPOKALANA i na zakończenie UROJENIE.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MARATON STRACHU

START: 31.05.2024, godz. 23.00 do rana

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim wskaż najstraszniejszą Twoim zdaniem postać z horrorów i krótko uzasadnij swój wybór.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (tj. 30 maja) do godz. 20.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Reklama