ROZDAJEMY BILETY! *Gnomeo i Julia...* w KINIE SOKÓŁ

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.

dts

Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do kina Sokół na FILM

Gnomeo i Julia Tajemnica zaginionych krasnali

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i napisz w komentarzu pod nim dokończenie zdania: "Prawdziwe bogactwo to...."

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy DO DZIŚ (wtorek 03.04) do godz.24.00

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego jutro w godz 9-16.

Bilety są ważne do czwartku

Zapraszamy do zabawy !

 

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.