ROZDAJEMY BILETY! "Co w trawie piszczy" w KINIE SOKÓŁ

Porywająca kolorami i czarująca humorem animowana komedia o tym, że nawet najmniejsi bohaterowie mogą przeżywać największe przygody! Opowieść o pewnym niesfornym pasikoniku, który musi udowodnić swoim nowym przyjaciołom i ukochanej pszczółce, że nie jest takim lekkoduchem, za jakiego go mają. Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych "układów" daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swoje błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na bajkę:

Co w trawie piszczy

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na grupie Czytelników "Wiadomości z Beskidu" i w komentarzu pod nim napisz dokończenie zdania:

"Bajki są potrzebne ponieważ.... ?"

Będziemy wdzięczni za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy jutra (30 lipca) do godz 08.00 

Później wybierzemy trzech zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Film wyświetlany jest w Sokole do najbliższego czwartku

zaproszenie można zrealizować w następujących terminach:

30 PONIEDZIAŁEK 11:45
30 PONIEDZIAŁEK 15:20
30 PONIEDZIAŁEK 17:05
31 WTOREK 11:45
31 WTOREK 15:20
31 WTOREK 17:05
01 ŚRODA 11:45
01 ŚRODA 15:20
01 ŚRODA 17:05
02 CZWARTEK 11:30

Zapraszamy do zabawy !

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.