Rozdajemy bilety do kina! Dla koneserów: *VICE* w SOKOLE

Dick Cheney  przechodzi wielką metamorfozę. U progu lat siedemdziesiątych rozpoczyna karierę w administracji Nixona. Nic nie wskazuje na to, że po trzech dekadach służby w gabinetach kolejnych prezydentów stanie się najbardziej wpływowym wiceprezydentem USA. Podczas niepozornej rozmowy na łonie natury zapadają ustalenia o historycznym znaczeniu. George W. Bush domaga się, by Cheney został jego wiceprezydentem. Dick nie odmawia. Nie jest jednak zainteresowany fikcyjnym stanowiskiem, dlatego proponuje Bushowi pewną umowę. Cheney coraz odważniej wykorzystuje swoją władzę, a jego kontrowersyjne decyzje wkrótce odmienią oblicze Ameryki i całego świata.

Renault2

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i napisz w komentarzu które miejsce w USA chciałbyś kiedyś odwiedzić i dlaczego 😉

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy do godz 22.00

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

zaproszenie można zrealizować w terminach:

29 WTOREK 19:45
30 ŚRODA 18:50
31 CZWARTEK 18:50
24 CZWARTEK 16:00
Zapraszamy do zabawy !

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.