Robert Biedroń przedstawił liderów Lewicy. Sądeczanin wyborczą ,,jedynką”

W niedzielne popołudnie pod siedzibą Sejmu szef ,,Wiosny” Robert Biedroń przedstawił liderów ,,Lewicy”, którzy w zbliżających się wyborach parlamentarnych otworzą listy w poszczególnych rejonach. Potwierdziły się nasze doniesienia, że o mandat w okręgu nr 14. obejmującym miasto Nowy Sącz oraz powiat: gorlicki, limanowski, nowosądecki, tatrzański, nowotarski, powalczy sądeczanin Jakub Bocheński.

wsb3

– To ważny moment dla ,,Wiosny”, bo idziemy z naszymi młodszymi i starszymi braćmi i siostrami. Wierzymy, a sondaże to potwierdzają, że 13 października damy niezłego czadu – mówił podczas prezentacji ,,jedynek” założyciel ,,Wiosny”, a zarazem europoseł Robert Biedroń.

Jakub Bocheński jest z wykształcenia ekonomistą, absolwentem wydziału Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W przeszłości był związany z Ruchem Janusza Palikota. Z maju br. starał się o mandat europosła z ramienia ,,Wiosny” Roberta Biedronia w okręgu nr 10. Wówczas zdobył 2727 głosów. Obecnie jest regionalnym koordynatorem tej partii w Nowym Sączu. 13 października br. powalczy o mandat posła z ramienia ,,Lewicy”.

Przypominamy, iż wspólny start Wiosny, SLD oraz Razem został ogłoszony 19 lipca, po tym jak Koalicja Obywatelska zdecydowała, iż w jej szeregach nie ma miejsca dla SLD. O tym pisaliśmy —>TUTAJ

Fot. materiały Jakuba Bocheńskiego  p

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]