Rezerwy Sandecji liderem! 10 zwycięstw z rzędu! „Zobaczymy reakcję klubu”

Piłkarze Sandecji II Nowy Sącz nie mają sobie równych w rozgrywkach czwartej ligi. Podopieczni trenera Roberta Kubieli wiosną wygrali wszystkie 10 meczów w lidze (w tym dwa przez walkower) i liderują w tabeli. Stawką jest awans do barażowego dwumeczu o trzecią ligę.

wsb3

- Jeśli zdołamy szczęśliwie dotrzeć do tych baraży to zobaczymy wówczas jak zareaguje na to klub – mówi trener Kubiela.

- Chodzi o to czy nadal będę mógł korzystać z graczy pierwszego zespołu, jak ma to miejsce teraz. W chwili obecnej mogę korzystać z usług ośmiu piłkarzy pierwszej ekipy.

- Chciałbym pochwalić postawę zawodników pierwszego zespołu. Widać, że chcą nam pomagać, niczego nie robią na siłę. Po prostu zależy im na jak najlepszych wynikach rezerw.

- Zagramy z Tuchovią i jak zawsze chcemy ten mecz wygrać. Liczymy też na to, że nasi rywale pogubią punkty. Przykładowo Limanovia złapała zadyszkę, w dodatku zagra z walczącą o życie Wolanią. Z pewnością będzie ciekawie – podsumowuje trener Robert Kubiela.

Sandecja II Nowy Sącz na cztery kolejki przed końcem sezonu (jeden mecz zaległy) ma na koncie 50 „oczek”, o jedno więcej od Limanovii Limanowa i dwa od Lubania Maniowy.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl J.Para

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.