Ralph Kaminski | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Ralph Kaminski | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Ralph Kaminski – polski piosenkarz, kompozytor, autor piosenek, aranżer, multiinstrumentalista, i producent muzyczny. 

W 2009 wystąpił w jednym w z odcinków programu TVP2 Szansa na sukces, wykonując piosenkę zespołu Perfect. W 2011 zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu „Carpathia 2011”, a w 2012 wziął udział w przesłuchaniach do drugiej edycji talent show stacji TVN X Factor.

W 2016 r. wydał debiutancki album studyjny pt. Morze. W 2019 zwyciężył w finale 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej dzięki wykonaniu utworów „Witajcie w naszej bajce” z Akademii Pana Kleksa i „Na zakręcie”, a także wydał single „Kosmiczne energie” i „Wszystkiego najlepszego”, który zapowiadał drugi album studyjny. 22 listopada wydał album pt. „Młodość”, który dotarł do 17. miejsca oficjalnej listy sprzedaży w Polsce.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na koncert:

Ralph Kaminski

START: 3.02.2023, godz. 19.00

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz krótko, za co cenisz twórczość Ralpha Kaminskiego.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (tj. 1 lutego) do godz. 20.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Fot. krynicazrodlemkultury.pl / uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl / krynica.pl

Share on twitter
Share on facebook