Radość zagościła do Nowego Sącza

W tym roku Dzień Radości w Nowym Sączu przebiegał pod hasłem: "Sto lat niepodległości - duma Sądeczan i powód do radości”. Ulicami miasta spod pomnika Adama Mickiewicza do centrum przeszedł barwny korowód młodzieży, która swoim zachowaniem i strojem, ale przede wszystkim uśmiechem udowadniała, że warto być radosnym. Zobacz jak bawiła się młodzież podczas V Sądeckiego Dnia Radości.

wsb3

Na sądeckim rynku można było zobaczyć tłumy młodych ludzi, usłyszeć o radości w piosenkach i zobaczyć ją na twarzach zwycięzców kolejnej edycji konkursu plastycznego, towarzyszącego wydarzeniu, którego tematyka nawiązywała do obchodzonej w całym kraju setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Zwycięska drużyna reprezentująca Zespołu Szkół nr 3, która zdaniem jury stworzyła pracę godną pierwszego miejsca na podium - otrzymała statuetkę Carpe Diem oraz możliwość uczestniczenia w przelocie samolotem nad Nowym Sączem. Drugie miejsce w konkursie przypadło Zespołowi Szkół Samochodowych, a miejsce trzecie -Zespołowi Szkół Budowlanych.

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.