Stwórzmy nowy klub w radzie miasta. Klub bez bossów partyjnych, klub złożony z radnych, którym leży na sercu dobro miasta,  a nie uprawianie polityki – zaapelował na dzisiejszej sesji radny Józef Hojnor.

Renault2

Propozycja padła po tym, gdy większość radnych (PiS i Wybieram Nowy Sącz Krzysztofa Głuca)  odrzuciła (odsyłając do komisji)  prezydencki projekt uchwały związanej z przyszłością Sandecji.

- Daliście państwo popis niekompetencji samorządowej rzucając po raz kolejny kłody pod nogi prezydentowi. W rozgoryczeniu zwracam się do tych, którzy nie przyszli tutaj uprawiać polityki: pomyślcie o tym, abyśmy stworzyli w radzie miasta nowy klub. Klub bez bossów partyjnych, którzy nie będą przeszkadzać nam w tym, abyśmy krok po kroku rozwiązywali problemy miasta, żeby to miasto zaczęło się rozwijać.  Jestem przekonany,  że będzie to klub większościowy – przekonywał Hojnor.

 

Sesja poświęcona SANDECJI. Kibice niezadowoleni z decyzji radnych wyszli z sali obrad

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.