"Psie serce" z brawurową kreacją Borysa Szyca w kinie HELIOS!

14 lutego specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach teatru i kina w nowosądeckim Kinie Helios  odbędzie się transmisja spektaklu Michaiła Bułhakowa „Psie serce” z Borysem Szycem w brawurowej roli głównej. 

Gospodarze kina podarowali dla naszych Czytelników jedno podwójne zaproszenie.

Co zrobić, aby zdobyć je dla siebie i dla osoby towarzyszącej?

Znajdź post z informacją o wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim wpisz dokończenie zdania: "kochać to znaczy....  "

 Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 22. (11 lutego), później wyłonimy zwycięzcę zabawy.

Po rozstrzygnięciu prosimy wyłonioną osobę o kontakt via messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do wejścia do kina wraz z osobą towarzyszącą za darmo.

***

Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00, a seans nie będzie poprzedzony blokiem reklamowym. Przedstawienie trwa 150 minut, podczas spektaklu zaplanowana jest jedna przerwa.

***

O spektaklu:

Zima 1925 roku w Moskwie. Świat kończącego się okresu Nowej Ekonomicznej Polityki w państwie radzieckim, w dobie nadchodzącego stalinizmu, widziany oczami psa. Profesor Preobrażeński, luminarz nauki radzieckiej i europejskiej, prowadzi doświadczenia w poszukiwaniu sposobów odmładzania ludzkiego organizmu.

Eksperymentalnemu przeszczepowi zostaje poddany pies, co przynosi nieoczekiwane skutki… To staje się pretekstem do przenikliwej, gorzkiej diagnozy świata stworzonego przez rewolucyjną ideologię, napisanej przez autora ze specyficznym poczuciem humoru i w formie ocierającej się o groteskę. Wielowarstwowość utworu zmusza do stawiania sobie pytań uniwersalnych o wartości i o porządek świata.

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie