Przy tylu atrakcjach nie sposób się nudzić. Integracyjny Dzień Dziecka za nami [filmy, zdjęcia]

Przy tylu atrakcjach nie sposób się nudzić. Integracyjny Dzień Dziecka za nami [filmy, zdjęcia]

W sobotę w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej w Nowym Sączu nie można było się nudzić. Podczas Integracyjnego Dnia Dziecka, organizowanego przez fundację Garda, każdy znalazł coś dla siebie wśród niezliczonych atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyły się chyba różnego rodzaju, nietypowe rowery i inne niespotykane pojazdy. Przejażdżka na nich okazywała się prawdziwym wyzwaniem zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych już całkiem dużych.

Integracyjny Dzień Dziecka przy ulicy Nadbrzeżnej. Przybywajcie! Atrakcji nie brakuje ❤

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Sobota, 8 czerwca 2019

Animacje, klaun, żywe maskotki, strzelnica, przejażdżki na koniu i ośle, malowanie twarzy, motocykle, teatrzyk kukiełkowy, pokaz gimnastyczny, loteria fantowa, ogromne bańki mydlane, profesjonalna sesja zdjęciowa, występy artystyczne, darmowe lody – te i inne atrakcje wywoływały na twarzach obecnych uśmiech od ucha do ucha.

Najmłodsi mogli wziąć także udział w konkursie plastycznym, prowadzonym przez Stanisława Szarka, spróbować swoich sił w paintballu, czy nauczyć się chodzić po linie.

– Nad Integracyjnym Dniem Dziecka pracowaliśmy właściwie od lutego. Chyba się udało. Atrakcji jest sporo, pogoda dopisała. Najważniejsze, że dzieciom się podoba – mówił prezes fundacji Garda, Grzegorz Migda.

Wydarzenie przygotowane zostało we współpracy z grupą ,,Z rozszczepem przez świat”.

– Grupie pomagamy od dawna. Pierwszy raz usłyszałem o niej, dzięki artykułowi na dts24.pl. Zadzwoniłem do Kingi Wiewióry, powiedziałem, że podoba mi się jej inicjatywa i zapytałem, czy mogę jakoś pomóc. Od tamtej pory współpracujemy. Dziś grupa przygotowała zabawy dla dzieciaków – wyjaśnia Grzegorz Migda.

Wśród sobotnich atrakcji znalazły się również występy zespołu regionalnego Sądeczoki oraz grupy ,,Promyczki dobra”, którego fragment można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Sobota, 8 czerwca 2019

Nie byłoby tak niezwykłego wydarzenia, gdyby nie liczni sponsorzy i partnerzy, wśród których znaleźli się między innymi: Chochołowskie Termy, Lody Koral, Komora Normobaryczna, Scepter.pl Agencja interaktywna, Strefa 52 Paintball/Quady Męcina – Limanowa – Nowy Sącz, Ścianka Wspinaczkowa Boulder-Zone, Zwariowani, Candyland Photography, Xtreme Fitness Nowy Sącz, Fabryka Klub Muzyczny, Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA, baloNowy Sącz, Klaun Zapper, Ziaja, Animaniak, Cyrk Anime oraz Zwierzaki- Spryciaki.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.