Przewodniczący osiedla Barskie zrezygnował po tygodniu urzędowania

Przewodniczący osiedla Barskie zrezygnował po tygodniu urzędowania

Robert Krerowicz zrezygnował z funkcji przewodniczącego nowosądeckiego osiedla Barskie. Wybrano go osiem dni temu, podczas osiedlowego zebrania sprawozdawczo – wyborczego. Dotychczasowy wieloletni przewodniczący – Mieczysław Gwiżdż, nie wystartował w wyborach na kolejną kadencję. Wczoraj Robert Krerowicz ogłosił, że rezygnuje z powierzonej mu funkcji.

„Jako człowiek odpowiedzialny, pragnę Państwa poinformować, że po dogłębnej analizie bardzo szerokiego zakresu obowiązków i zadań wynikających ze sprawowania tej funkcji, uświadomiłem sobie że nie będę w stanie należycie i z pełnym poświęceniem wywiązywać się z obowiązków oraz odpowiedzialności, która w tej sytuacji na mnie spoczęła, dlatego też w dniu dzisiejszym złożyłem rezygnację z pełnionej funkcji. Od Przewodniczącego Zarządu Osiedla mieszkańcy wymagają pełnego poświęcenia, zaangażowania i dużej dyspozycyjności – takim właśnie Przewodniczącym był mój wielki mentor i przyjaciel, Pan Mieczysław Gwiżdż. Nie chciałbym Państwa zawieść, dlatego taka jest moja decyzja. Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że praca zawodowa, którą na co dzień wykonuję z pasją, poświęceniem i zaangażowaniem, nie pozwoliłaby mi na pełnienie tej zaszczytnej funkcji z takim oddaniem jakiego doświadczaliśmy przez wiele lat w wykonaniu Pana Mieczysława Gwiżdża” – napisał Robert Krerowicz.

Na osiedlu Barskie wybory odbędą się raz jeszcze. O terminie poinformujemy.

Czytaj też:
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.