Uwaga! Zmiana daty wizyty dwóch prezydentów w Gorlicach!

Prezydent Polski Andrzej Duda przełożył wizytę z wtorku (22 maja) na najbliższą środę (23 maja). Wtedy także odwiedzi nasz region Prezydent Republiki Słowenii Boruta Pahora. Program spotkania pozostanie jednak bez zmian,

wsb3

Prezydenci dokonają uroczystego odsłonięcia pomnika upamiętniającego żołnierzy słoweńskich poległych w latach 1914-1918 na Cmentarzu wojennym nr 91 w Gorlicach. W ceremonii udział wezmą także Ministrowie Obrony Polski i Słowenii. Początek uroczystości zaplanowany jest na godzinę 12.00. W planach są przemówienia prezydentów obu krajów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystościach proszone są o przybycie na miejsce ceremonii w godz. 10.00 do 11.30. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość. Informujemy, że tym dniu nie będzie możliwości podjechania samochodem pod bramę cmentarza – podejście piesze od ulicy Korczaka. 23 maja w godzinach południowych w obrębie Miasta mogą wystąpić także utrudnienia komunikacyjne„– informują urzędnicy na oficjalnej stronie gorlickiego magistratu.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP

Źródło: UM Gorlice

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]