Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Sądecczyznę

Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Sądecczyznę. Jego wizyta zaplanowana jest na najbliższy czwartek, 29 lipca. Weźmie udział w pikniku organizowanym w Starym Sączu.

Głównym powodem przyjazdu do grodu św. Kingi jest promowanie programu rządu ,,Nowy Ład”.

– Myślę, że jest to miła niespodzianka dla mieszkańców Sądecczyzny, że pan premier Mateusz Morawiecki przybędzie do Starego Sącza – mówił podczas konferencji prasowej poseł Arkadiusz Mularczyk.

Wizyta rozpocznie się o godzinie 17.00. Jak przypominał parlamentarzysta, nowy projekt rządu związany jest z polityką publiczną, społeczną, finansową, zdrowotną i mieszkaniową. Przedstawiony zostanie także Krajowy Plan Odbudowy.

– Spotkanie organizowane jest we współpracy z burmistrzem Jackiem Lelkiem. Myślę, że to ważna wizyta.  Premier wielokrotnie bywał na Sądecczyźnie. Wiemy, że poparcie dla formacji ,,Prawa i Sprawiedliwości” jest tutaj wysokie, a programy inwestycyjne mają wielkie znaczenie dla naszego regionu – podsumował poseł Mularczyk.

To kolejna wizyta przedstawiciela rządu PiS na Ziemi Sądeckiej. W ubiegłą sobotę przyjechała była premier, a obecna europosłanka Beata Szydło. W towarzystwie posłów Jana Dudy i Patryka Wichra odwiedziła Łącko, Podrzecze, Łabową i Nowy Sącz. O tym informowaliśmy Tutaj.

 

Fot. arch. Klaudii Kulak 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.