Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło się na... sądecki dworzec. Biuro posła Patryka Wichra otwarte! [ZDJĘCIA]

Przy ul. Kolejowej 15 w Nowym Sączu otwarto biuro posła Patryka Wichra. Ostatnio taki tłok na nowosądeckim dworcu był w 1909 roku, podczas otwarcia budynku.

Renault2

Dyrektorem biura poselskiego został Maciej Kurp, którego ojciec - Redemptus Kurp był niegdyś dyrektorem biura poselskiego Lecha Kaczyńskiego, późniejszego prezydenta RP 

Pierwsza część wydarzenia odbyła się w biurze poselskim, gdzie tradycyjnie przecięto wstęgę i poświęcono pomieszczenia. Druga część czyli oficjalne spotkanie odbyło się w holu Dworca Głównego, gdzie spotkali się parlamentarzyści PiS m.in: marszałek Witold Kozłowski, senator Wiktor Durlak, wicewojewoda Józef Leśniak, poseł Arkadiusz Mularczyk oraz poseł Jan Duda.

-Dziękuję za zaproszenie na to ważnie wydarzenie, będące otwarciem kilku biur: posła Patryka Wichra, europoseł Beaty Szydło oraz senatora Wiktora Durlaka. Mam nadzieję, że to miejsce będzie sercem naszego okręgu silnie bijącym i oddziaływającym na całe miasto i okolice - mówił marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski

Wydarzenie miało szczególną oprawę. O poczęstunek zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Łabowej, które można było przy okazji wesprzeć wolnymi datkami na odbudowę ich siedziby, która spłonęła. Była także możliwość obejrzenia makiety Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei oraz prac członków TPSP z Nowego Sącza.

-Połączyliśmy to wszystko, aby pokazać, jak piękne jest bogactwo naszego regionu: kultura, tradycja i dziedzictwo. Chcieliśmy pokazać, że ważna jest nie tylko polityka, ale przede wszystkim ludzie. My jesteśmy dla ludzi- czyli dla was- mówił poseł Wicher.

Czytaj też:

Filmoteka Małopolska udostępniła pełną wersję filmu "Portret Polaka" OGLĄDAJ TERAZ! [FILM]

 

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.