W miejscowości Głębokie, czyli na terenie Gminy Piwniczna trwa właśnie akcja gaśnicza. Według wstępnych ustaleń do działań zaangażowano tam również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, a dwie osoby zostały poszkodowane.
– Pożar wybuchł w domu, gdzie samotnie mieszkała jedna osoba. Prawdopodobnie zaprószył ogień. Z tego co mniej więcej już wiemy, to na miejscu pracuje wielu strażaków, a nawet wezwano śmigłowiec ratunkowy – powiedział nam jeden ze świadków akcji gaśniczej.
Co jeszcze udało się ustalić? – Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz z najbliżej zlokalizowanych jednostek OSP gasili pożar drewnianego budynku mieszkalnego, który powstał w godzinach popołudniowych w miejscowości Głębokie. W wyniku pożaru dwóch mężczyzn zostało poszkodowanych. Zabrani zostali oni do szpitala jeden śmigłowcem LPR a drugi karetką – dowiadujemy się od strażaków.
Czytaj także: Tragiczny finał roku na drogach. Nie żyje 40-letnia kobieta
fot. czytelnik / 112malopolska / PSP



















































































































































































































