Powiat nowosądecki. Darmowe porady prawne i obywatelskie teraz zdalne

W najbliższym czasie z nieodpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego w powiecie nowosądeckim można skorzystać tylko zdalnie. Powodem są… szkolne lekcje on-line.

Jak już informowaliśmy, punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Nowosądeckiego działają od września. Z pomocy można skorzystać w Starym Sączu, Grybowie, Krynicy-Zdroju, Piwnicznej-Zdroju i w Nowym Sączu. Dokładne adresy TUTAJ.

Od wczoraj (20 grudnia) porady udzielane są tylko w sposób zdalny – za pośrednictwem telefonu, komunikatorów internetowych oraz mailowo.

Jest to związane m.in. z zamknięciem szkół, w których znajduje się większość punktów i przejściu na naukę zdalną – wyjaśniają przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Każdy zainteresowany skorzystaniem z poradnictwa, powinien wcześniej umówić się telefonicznie, dzwoniąc w godzinach 8:00-15:00 pod numer: 600 401 420.

fot. ilustr. Pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.