Policja poszukuje świadków wypadku w Kaninie, w którym zginął Adam Kłębczyk

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej poszukuje świadków tragicznego zdarzenia w Kaninie (DK 28 relacji Limanowa- Nowy Sącz). Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na ten temat proszeni są o zgłoszenie się na komendę lub o telefon pod nr 18-3397-400 lub 997.

Chodzi o wypadek, w którym śmierć poniósł 67- letni kolarz – Adam Kłębczyk ,,Vitus”. Dramat wydarzył się 3 stycznia około godziny 13:30 w miejscowości Kanina.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej kierujący nieznanym pojazdem włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym rowerem. 67-letni rowerzysta prawdopodobnie wykonując manewr obronny zjechał do osi jezdni, utracił równowagę w wyniku czego przewrócił się i uderzył w bok naczepy pojazdu ciężarowego jadącego prawidłowo z przeciwnego kierunku – poinformowała nas oficer prasowa KPP w Limanowej mł. as. Jolanta Mól.

Mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Jak dodaje rzeczniczka – kierujący samochodem  ciężarowym marki Renault wraz z naczepą – 27-latek był trzeźwy.

O wypadku pisaliśmy TUTAJ

Fot. limanowa.in

Adam Kłębczyk *Vitus* – kolarz, który nigdy się nie poddawał

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.