Podziel się swoją poezją i walcz o "złotą gałązkę jabłoni"

Lato to ten wyjątkowy czas w roku, gdy natura pokazuje swoje najpiękniejsze oblicze. Wszystko wokół mieni się paletą barw, owocuje, zachwyca i inspiruje. Jeśli ta niesamowita aura również i Ciebie nastraja do tworzenia, to właśnie nadarza się okazja, żeby pokazać światu swoją twórczość. Z inicjatywy CKiP Łososina Dolna oraz Klubu Nauczyciela "PO LEKCJACH" organizowany jest I Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O złotą gałązkę jabłoni".

Renault2

Konkurs kierowany jest do osób pełnoletnich, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.Warunkiem udziału jest nadesłanie trzech wierszy o tematyce związanej z szeroko rozumianym regionem Beskidu Wyspowego i Pogórza Rożnowskiego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na sadowniczy charakter regionu.

Swoją twórczość można przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna: 33-314 Łososina Dolna 400 lub drogą e-mailową [email protected] z dopiskiem: Konkurs poetycki „O złotą gałązkę jabłoni” do 30 sierpnia 2019 r.

Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody finansowe i rzeczowe oraz nagrodę specjalną za utwory związane z Gminą Łososina Dolną i ziemią łososińską o łącznej wartości 4 000 złotych. Wręczona zostanie również złota statuetka wykonana przez miejscowego artystę rzeźbiarza.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 3 października 2019 r. podczas Gminnego Dnia Nauczyciela w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! 
NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.